Fundusze Europejskie

Ubezpieczenia

Podróżuj bezpiecznie z ubezpieczeniem turystycznym.

Wybór wakacji to świetny moment do wspólnej zabawy, dyskusji w gronie rodzinnym nad planami wakacyjnymi. Każdy z Członków rodziny ma swoje pomysły i chciałby je zrealizować. Wybierając hotele i miejsca, które odwiedzimy, planując trasy zwiedzania i świetną rozrywkę, marzymy o cudownej atmosferze i z radością oczekujemy na wyjazd. Myślami jesteśmy już na wymarzonych wakacjach. Zimowe wieczory stają się bardziej przyjazne myśląc o podróżach i tych wszystkich cudownych miejscach, które odwiedzimy.

Rodzice planują finanse, trasy zwiedzania, dzieci – zabawę i kąpiele w morzu. To odpowiedni moment by zadbać także o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Sprawdzamy ewentualne zagrożenia zdrowotne, kulturę i zwyczaje. Każdy z naszych wyjazdów, to prawdziwe wyzwanie logistyczne.

Zamów polisę online

u naszego partnera ERGO Ubezpieczenia Podróży

Kliknij i zamów polisę

Dostępne sposoby płatności (karta płatnicza, przelew elektroniczny lub BLIK) obsługiwane są przez firmę eCard S.A.

Dodatkowe informacje

Ubezpieczenie podróżne.

TRAVEL CAFFE Katowice

W biurze podróży, możecie liczyć na kompleksowe wsparcie w planowaniu podróży. Nie zapominamy także, o najważniejszej kwestii jaką jest ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny. Już wielokrotnie mieliśmy okazję skorzystać z pomocy medycznej, którą zapewniło nam profesjonalne Towarzystwo Ubezpieczeń. Przy każdym wyjeździe, nie zapominamy o ubezpieczeniu podróżnym dla całej rodziny. Dzięki temu mamy pewność, że w razie potrzeby, całodobowe centrum alarmowe w języku polskim, pomoże nam w nagłych przypadkach.

Podróże „szyte na miarę” z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji.

Czy wiecie, że w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice możemy przygotować dla Państwa podróże „szyte na miarę” ? Taka forma wypoczynku pozwoli Państwu zwiedzić cały Świat, korzystając z narzędzi jakie są dostępne w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice.

Dla kogo ubezpieczenie podróżne i jaki wybrać wariant ubezpieczenia?

Dla kogo ubezpieczenie podróżne i jaki wybrać wariant ubezpieczenia?

Rezerwując hotele w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE w Katowicach, gdzie kompetentni doradcy, pomogą w wyborze odpowiednich standardów hoteli, miejsc zwiedzania czy zaproponują najdogodniejszą trasę zwiedzania, możemy dokupić szereg usług dodatkowych, między innymi ubezpieczenia turystyczne. Dzięki dostępności do systemów rezerwacyjnych, mamy gwarancję najlepszych cen na hotele i inne usługi turystyczne dla naszej rodziny. Także, panując podróż oprócz rezerwacji hoteli i przelotu, zawsze warto zakupić pełny zakres ubezpieczenia: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków a także bagażu.

W Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, doradzimy jaka będzie najkorzystniejsza polisa zawierająca odpowiednie zniżki dla rodziny z dziećmi. Każda podróż, także, samochodem, może zostać rozszerzona o ubezpieczenia podróżne typu CAR ASSISTANCE, to zapewni nam bezpieczną podróż i pomoc drogową na wypadek zdarzenia komunikacyjnego. Nasze niezawodne kompleksowe ubezpieczenia podróżne, pozwolą nam bez stresu planować podróże.

Podróże z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji.

Planowanie podróży z wyprzedzeniem, to ogromne plusy z tytułu wczesnych rezerwacji, liczne rabaty profity wynikające z szybkich decyzji niosą za sobą także ryzyko zmian z tytułu nieprzewidzianych zdarzeń. W Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice macie Państwo gwarancję, że nie zapomnimy o najważniejszych aspektach Waszej podróży jakimi są między innymi: ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Każdy z w/w wyjazdów możemy objąć polisą, która pozwoli Państwu na komfort podróżowania.

Gdzie wykupić odpowiednie ubezpieczenie?

To bardzo proste: Skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz mail – przygotujemy ofertę ubezpieczenia. W kilku krokach poznasz warunki ubezpieczenia, zapłacisz za ubezpieczenie online lub osobiście kartą lub gotówką w biurze.

Jesteście w dobry rękach – myślimy o wszystkim by Wasze podróże były najlepsze i bezpieczne.

Zapisz się i bądź na bieżąco

Jak tylko pojawi się u nas coś nowego wyślemy Ci wiadomość na podany adres e-mail.