Fundusze Europejskie

O nas

Czy znacie kogoś kto nie lubi podróżować?

Dla mnie to oprócz pracy i pomysłu na życie również pasja, która zaczęła się w latach 90, kiedy jako młoda ekonomistka trafiłam do pierwszego biura podróży VOYAGER.

Wtedy turystyka wyglądała trochę inaczej, minęło sporo lat, a moja pasja nadal trwa. Obecnie w dobie systemów rezerwacyjnych, Internetu, wszystko ma inny wymiar. Po wielu latach mogę pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem w podróżowaniu, ale także umiejętnościami, które, staram się wykorzystywać każdego dnia. Moje doświadczenie obejmuje m. in: pilotaże, tworzenie wizerunku i sprzedaży touroperatorów oraz Agentów, tworzenie imprez turystycznych, zarządzanie sprzedażą sieci biur, obsługa i sprzedaż imprez turystycznych, oraz szeroka wiedza w zakresie branży turystycznej. Współpracowałam m. in. z: FISCHER POLSKA, CEDOK POLSKA, OPEN TRAVEL, SKY CLUB.

TRavel Caffe

Z perspektywy czasu, możecie być pewni, że zdobyłam gruntowną wiedzę i doświadczenie by w roku 2009 podjąć właściwą decyzję i prowadzić działalność jako przedsiębiorca. Tak powstało biuro podróży TRAVEL CAFFE. Rodzina i Przyjaciele wspierają mnie w tym projekcie, dlatego wiem, że to dobry pomysł, jak mówią: komu ma się udać jak nie mnie. Realizuję moje wieloletnie marzenie, dlatego chcę abyście wiedzieli jak dużo Biuro Podróży TRAVEL CAFFE dla mnie znaczy, chcę abyście i Wy czuli się dobrze w naszym biurze, przede wszystkim bezpiecznie i z radością wracali do TRAVEL CAFFE.

W 2016 Biuro Podróży TRAVEL CAFFE zostało wyróżnione Certyfikatem AGENT ROKU przyznawanym przez branżowe pismo Wiadomości Turystyczne.

TRAVEL CAFFE

To fajne miejsce, w którym na pewno znajdziecie ciekawe pomysły na spędzenie wakacji. Wciąż się rozwijamy, sprawdzamy osobiście wiele hoteli, uczestniczymy regularnie w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje i dbamy by oferowane produkty spełniały Wasze oczekiwania. Zauważamy Wasze potrzeby, bo każdy z nas jest inny, cenimy uwagi i nie spoczywamy na laurach.

TRAVEL CAFFE to firma rodzinna, którą tworzą Joanna i Aleksandra oraz Paweł Kucińscy. Każdy z nas ma swoją rolę w naszym biurze i doskonale się sprawdzamy jako DREAM TEAM

Posiadamy 2 biura w Katowicach oraz w Sosnowcu. W każdym z naszych biur znajdziecie profesjonalizm i przyjazną atmosferę, w której będziecie mogli myśleć tylko o przyjemnościach. Jesteśmy cenionym kontrahentem wielu Touroperatorów co potwierdzają nie tylko liczne dyplomy i certyfikaty, ale przede wszystkim partnerskie relacje i dotychczasowa wzorowa współpraca. Jesteśmy konsultantem branżowym i twórcą wielu rozwiązań systemowych i technologicznych.

Szkolenia turystyczne

Szkolenia

Od wielu lat dzielimy się swoją wiedzą, jako CERTYFIKOWANY TRENER SZKOLEŃ powołałam do życia Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej, posiadamy Wpis do Rejestru Instytucji Szkolących, co gwarantuje Państwu także jakość świadczonych usług.

Od kilku lat współpracujemy z urzędami pracy, instytucjami wspieranymi ze środków unijnych, absolwentami uczelni wyższych, a także wszystkimi osobami, którzy pragną sprawdzić się w branży turystycznej. Wraz ze mną szkolenia prowadzi Aleksandra – TRENER SZKOLEŃ.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie: www.turystyczneszkolenia.pl

Co słychać w branży ?

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś w branży turystycznej. Uczestniczymy w targach turystycznych, konferencjach, bierzemy udział w forum, a także podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy wiedzę w licznych szkoleniach i prezentacjach. Nieodłącznym elementem naszej pracy są podróże - odwiedzamy miejsca godne uwagi, wizytujemy hotele, rekomendujemy jakość usług na odpowiednim poziomie. Wiemy co dobre, wiemy gdzie warto, wiemy, dlaczego.

W 2011 roku wraz z kilkoma doświadczonymi osobami stworzyłam pierwsze w Polsce Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych OSAT – które dąży do regulacji branży turystycznej, dba o poprawność współpracy między Touroperatorami a Agentami, a przede wszystkim o bezpieczny wypoczynek Turystów. Uczestniczymy w branżowych spotkaniach np.: w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Forum Agentów Turystycznych w wielu miejscach aktywnie biorę udział w życiu turystycznym a także w międzynarodowych wydarzeniach, dzięki którym wiemy jak powinna wyglądać turystyka przyszłości.

Od roku 2021 biorę udział także w nowym projekcie TOO – Turystyczna Organizacja Otwarta, która powstała na bazie wydarzeń z okresu pandemii. Potrzeby rynku turystycznego wymagają by reagować, tworzyć i być wszędzie tam gdzie ważny jest głos doświadczonej osoby by tworzyć TURYSTYKĘ NAJELEPSZĄ JAKĄ ZNAMY.

Wraz z Aleksandrą i Pawłem zapraszam serdecznie do Naszego Biura Podróży TRAVEL CAFFE z ogromną przyjemnością podzielę się z Państwem moją wiedzą, pasją i doświadczeniem przy aromacie pachnącej kawy.

Zapisz się i bądź na bieżąco

Jak tylko pojawi się u nas coś nowego wyślemy Ci wiadomość na podany adres e-mail.