fbpx

Czy znacie kogoś kto nie lubi podróżować ?

D24829371_1973109816040302_1420157674_nla mnie to oprócz pracy i pomysłu na życie również pasja, która zaczęła się w 1991 roku kiedy jako młoda ekonomistka 🙂 trafiłam do pierwszego biura podróży VOYAGER.

Wtedy turystyka miała inne imię, od tego czasu minęło ponad 20 lat a moja pasja nie maleje.
Obecnie w dobie systemów rezerwacyjnych, internetu wszystko ma inny wymiar. Po tylu latach mogę pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem w podróżowaniu, ale także drogą przez wszystkie szczeble pracy w branży turystycznej. Od pracy w biurze agencyjnym, pilotaży, sprzedaży imprez turystycznych, wprowadzaniu biur touroperatorskich na rynek Polski – Fischer Polska, CEDOK Polska, czy zarządzaniu sprzedażą wśród agentów czy działaniami marketingowymi np. w OPEN TRAVEL czy SKY CLUB – gdzie tworzyłam tą firmę od podstaw, zostawiając tam swoją pasję i serce……

W roku 2009 nadszedł jednak dzień kiedy trzeba było podjąć właściwe decyzje, tak powstało biuro TRAVEL CAFFE. Rodzina i Przyjaciele wspierają mnie w tym projekcie, dlatego wiem, że to dobry pomysł, jak mówią: komu ma się udać jak nie mnie 🙂 Realizuję moje wieloletnie marzenie, dlatego chcę abyście wiedzieli jak dużo Biuro Podróży Travel Caffe dla mnie znaczy, chcę abyście i Wy czuli się dobrze w moim biurze, bezpiecznie i z radością wracali do TRAVEL CAFFE. To fajne miejsce, w którym na pewno znajdziecie ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu. Wciąż się rozwijamy, sprawdzamy osobiście wiele hoteli , uczestniczymy w wielu szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje i dbamy by oferowane produkty spełniały Wasze oczekiwania. Dziś to firma rodzinna z kilkoma oddziałami, gdzie znajdziecie profesjonalizm i przyjazną atmosferę, w której będziecie mogli myśleć tylko o przyjemnościach – resztę zostawcie nam 🙂 Jesteśmy cenionym kontrahentem wielu Touroperatorów co potwierdzają nie tylko liczne dyplomy i certyfikaty ale przede wszystkim  partnerskie relacje i  dotychczasowa wzorowa współpraca. W 2016 Biuro Podróży TRAVEL CAFFE zostało wyróżnione Certyfikatem AGENT ROKU przyznawanym przez branżowe pismo Wiadomości Turystyczne.

Nasz Zespół:
Sympatyczny klimat i profesjonalną obsługę Biuro Podróży TRAVEL CAFFE wraz ze mną tworzy sympatyczny zespół doradców turystycznych, którzy z przyjemnością są do Państwa dyspozycji. Sprawy niemożliwe załatwiamy od ręki na cuda potrzebujemy trochę więcej czasu. Od kilku lat moim wsparciem i zastępcą jest córka Aleksandra, którą spotkacie w jednym z naszych biur.

Szkolenia:

Od wielu lat dzielę się swoją wiedzą, jako CERTYFIKOWANY TRENER SZKOLEŃ powołałam do życia Centrum Szkoleniowe Branży Turystycznej, posiadamy Wpis do Rejestru Instytucji Szkolących, co gwarantuje Państwu także jakość świadczonych usług. Od kilku lat współpracujemy z urzędami pracy, instytucjami wspieranymi ze środków unijnych, absolwentami uczelni wyższych, a także wszystkimi osobami, którzy pragną sprawdzić się w branży turystycznej. Wraz ze mną szkolenia prowadzi Aleksandra – Kierownik Biura “moja prawa ręka” Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie: www.turystyczneszkolenia.pl

Co słychać w branży ?
Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś w branży turystycznej. Uczestniczymy w targach turystycznych, konferencjach, bierzemy udział w forum, a także podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy wiedzę w licznych szkoleniach i prezentacjach.

W 2011 roku wraz z kilkoma doświadczonymi osobami stworzyłam pierwsze w Polsce Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych OSAT – które dąży do regulacji branży turystycznej, dba o poprawność współpracy między Touroperatorami a Agentami, a przede wszystkim o bezpieczny wypoczynek Turystów. Uczestniczę w branżowych spotkaniach np.: w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Forum Agentów Turystycznych w wielu miejscach czynnie biorę udział w życiu turystycznym a także w międzynarodowych wydarzeniach, dzięki którym wiemy jak powinna wyglądać turystyka przyszłości. Dziś, z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić , że trafiliście do Biura Podróży TRAVEL CAFFE, które wyróżni: wiedza, doświadczenie i pasja i kompetencje, a nie puste frazesy reklamowe. Jesteśmy wszędzie tam gdzie powinniśmy i dbamy o profesjonalną wiedzę.

Zapraszam serdecznie do Naszego Biura Podróży TRAVEL CAFFE z ogromną przyjemnością podzielę się z Państwem moją wiedzą, pasją i doświadczeniem przy aromacie pachnącej kawy.  Joanna Kucińska – właścicielka.

 

Messenger Travel Caffe