fbpx

 

UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE W BIURZE PODRÓŻY TRAVEL CAFFE W KATOWICACH

Podróżuj bezpiecznie z ubezpieczeniem turystycznym TU Europa.

Wybór wakacji to świetny moment do wspólnej zabawy, dyskusji w gronie rodzinnym nad planami wakacyjnymi. Każdy z Członków rodziny ma swoje pomysły i chciałby je zrealizować. Wybierając hotele i miejsca, które odwiedzimy, planując trasy zwiedzania i świetną rozrywkę marzymy o cudownej atmosferze i pysznej kuchni lokalnej. Myślami jesteśmy już na wymarzonych wakacjach.

Zimowe wieczory stają się bardziej przyjazne myśląc o podróżach i tych wszystkich cudownych miejscach, które odwiedzimy.

Rodzice planują finanse, trasy zwiedzania, dzieci – zabawę i kąpiele w morzu. To odpowiedni moment by zadbać także o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Sprawdzamy ewentualne zagrożenia zdrowotne, kulturę i zwyczaje. Każdy z naszych wyjazdów, to prawdziwe wyzwanie logistyczne. W Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, możemy liczyć wsparcie w planowaniu podróży. Nie zapominamy o najważniejszej kwestii jaką jest ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny.

Już wielokrotnie mieliśmy okazję skorzystać z pomocy medycznej, którą zapewniło nam TU Europa. Przy każdym wyjeździe, kupujemy ubezpieczenie podróżne dla całej rodziny. Dzięki temu mamy pewność, że w razie potrzeby całodobowe centrum alarmowe, pomoże nam w nagłych przypadkach.

Dla kogo ubezpieczenie podróżne i jaki wybrać wariant ubezpieczenia?

Rezerwujemy hotele w naszym Biurze Podróży TRAVEL CAFFE w Katowicach, gdzie kompetentni doradcy, pomogą w wyborze odpowiednich standardów hoteli, miejsc zwiedzania czy zaproponują najdogodniejszą trasę zwiedzania. Dzięki temu, że mają dostęp do systemów rezerwacyjnych, znajdują najlepsze ceny na hotele i inne usługi turystyczne dla naszej rodziny. Planując podróż oprócz rezerwacji hoteli i przelotu, zawsze kupujemy ubezpieczenie podróżne, zawierające pełny zakres ubezpieczenia: kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków a także bagażu. Nasza Rodzina to Mama, Tata i dwoje dzieci 7 i 9 lat. Podczas naszych wyjazdów często jeździmy na rowerach, dlatego najodpowiedniejsza będzie polisa ubezpieczeniowa zawierająca uprawianie turystyki kwalifikowanej. Dzięki temu będziemy mieli ochronę w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia podczas jazdy na rowerze. W naszym Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, doradzono nam, że najkorzystniejsza będzie polisa zawierająca odpowiednie zniżki dla rodziny z dziećmi. Ponieważ wybieramy się w podróż samochodem, zaproponowano nam rozszerzenie ubezpieczenia podróżnego o wariant CAR ASSISTANCE, to zapewni nam bezpieczną podróż i pomoc drogową na wypadek zdarzenia komunikacyjnego. Takie kompleksowe ubezpieczenie podróżne, pozwoli nam bez stresu planować całą trasę zwiedzania Europy.

Nasze niezawodne ubezpieczenie podróżne TU Europa.

W ubiegłym roku podczas podróży po Toskanii, mieliśmy prawdziwy sprawdzian jeśli chodzi o korzystanie z ubezpieczenia podróżnego. Dzięki temu, że w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, otrzymaliśmy instrukcję jak korzystać z ubezpieczenia podróżnego na wypadek potrzeby, wiedzieliśmy, że centrum alarmowe działa całą dobę w języku polskim. Niestety sytuacja losowa spowodowała, że musieliśmy skorzystać z pomocy medycznej dla naszej 7 letniej córki, która przewróciła się na rowerze. Skontaktowaliśmy się z centrum alarmowym TU Europa i na podstawie szybkiej reakcji konsultanta, który wybrał najlepszą formę pomocy, Córka została przewieziona do szpitala, opatrzona i przebadana. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Na szczęście był to nie groźny wypadek rowerowy, a córka szybko wróciła do zdrowia, tak, że mogliśmy kontynuować dalszą podróż. Ubezpieczenie podróżne, pokryło koszty leczenia, transportu i leków, które otrzymała Córka. Po powrocie do Polski, złożyliśmy stosowne dokumenty i dokonaliśmy rejestracji za pomocą strony internetowej www.tueuropa.pl Córka otrzymała odszkodowanie za nieszczęśliwy wypadek i zapomnieliśmy o tym przykrym incydencie. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, zadbano o wybór najlepszego wariantu ubezpieczenia podróżnego, które pozwoliło nam bezpiecznie podróżować nie narażając nas na poważne problemy finansowe.


UBEZPIECZENIE KOSZTÓW REZYGNACJI W BIURZE PODRÓŻY TRAVEL CAFFE W KATOWICACH

Podróże „szyte na miarę”z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji.

Czy wiecie, że w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice możemy przygotować dla Państwa podróże „szyte na miarę” ? Taka forma wypoczynku pozwoli Państwu zwiedzić cały Świat, korzystając z narzędzi jakie są dostępne w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice.

U nas zarezerwujesz:

 • hotel, apartamenty, campingi;
 • przeloty samolotami rejsowymi, charterowymi i liniami low cost;
 • bilety komunikacji międzynarodowej;
 • rejsy statkami wycieczkowymi;
 • wczasy, wycieczki objazdowe w kraju i za granicą;
 • wypoczynek z dojazdem własnym;
 • wyjazdy narciarskie;i wiele innych możliwości wyjazdów turystycznych i biznesowych.Z każdą z tych podróży wiąże się logistyczne przygotowanie wyjazdu. W Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice macie Państwo gwarancję, że nie zapomnimy o najważniejszych aspektach Waszej podróży jakimi są między innymi: ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Każdy z w/w wyjazdów możemy objąć polisą, która pozwoli Państwu na komfort podróżowania. Dla przykładu: jeśli wraz z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji dokupimy pakiet Travel World, obejmujący także koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków, otrzymamy specjalną zniżkę – 10% a dodatkowo pełną ochronę ubezpieczeniową.

Zadbaj o bezpieczny wyjazd i swoje finanse wraz z ubezpieczeniem kosztów rezygnacji.

Wystarczy kilka minut, aby dobrać odpowiedni wariant ubezpieczenia kosztów rezygnacji, możemy ubezpieczyć zarówno bilety na linie rejsowe jak i zaplanowany urlop w hotelu czy przerwanie podróży. Chcąc przekazać Państwu jakie to proste pragniemy przedstawić przypadek Naszych Stałych Klientów, którzy korzystają z usług Biura Podróży TRAVEL CAFFE w Katowicach, kilka razy w roku. Rezerwując ostatnie wakacje na Majorce, połączyliśmy to z biznesowym spotkaniem Pana Leszka w Madrycie. Niestety sytuacja losowa spowodowała, że po spotkaniu biznesowym Pan Leszek musiał pilnie wracać do Polski. Dzięki, temu, że miał wykupiony pakiet ubezpieczenia kosztów rezygnacji 100% Max All Risk.

Pan Leszek otrzymał zwrot poniesionych kosztów z tytułu zakupu nowych biletów lotniczych oraz zwrot za niewykorzystane wakacje. Gdy sytuacja prywatna Pana Leszka się unormowała, ponownie wyjechał z całą rodziną na zasłużone wakacje.

Jak uruchomić polisę kosztów rezygnacji ?

W przedstawionej sytuacji Pan Leszek skontaktował się telefonicznie z centrum alarmowym TU Europa, podając nr polisy ubezpieczeniowej. Towarzystwo ubezpieczeniowe, przejęło wszelkie działania związane z obsługą lotu powrotnego Pana Leszka i jego rodziny do Polski. Po powrocie Biuro Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, zajęło się skompletowaniem dokumentacji, koniecznej do uzupełnienia. Po przesłaniu dokumentów, weryfikacji kosztów, Pan Leszek otrzymał zwrot udokumentowanych kosztów i zwrot za niewykorzystane wczasy. Wszystko odbyło się w bardzo szybkiej i prostej formie. Nie wymagało zbyt wielu działań i ciągu kilkunastu dni sprawa została zamknięta. Dzięki ubezpieczeniu kosztów rezygnacji i przerwania podróży Pan Leszek mógł bez problemów odzyskać zaangażowane finanse, ochronić je, a przede wszystkim zafundować swojej rodzinie wymarzone wakacje.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji i przerwania podróży możesz zakupić osobiście w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, ul. Moniuszki 2 lub dzwoniąc pod nr telefonu 32 258-05-04; a także za pośrednictwem strony www.travelcaffe.pl


Dlaczego powinieneś rozważyć zakup ubezpieczenia kosztów rezygnacji w Biurze Podróży Travel Caffe w Katowicach

Jeśli podejmujesz decyzję o zakupie swoich wymarzonych wakacji, nie możesz zapomnieć o istotnej kwestii jaką jest ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Dlaczego? To proste, w kilku krokach przedstawimy ważne argumenty, które pozwolą Ci łatwo podjąć decyzję. Jeśli odpowiesz twierdząco przynajmniej na 2 pytania – KUP ubezpieczenie kosztów rezygnacji.

 • Czy dbasz o bezpieczny wypoczynek dla siebie i swojej rodziny ?
 • Czy chcesz zabezpieczyć swoje finanse przed nieprzewidzianymi sytuacjami losowymi ?
 • Czy planujesz podróż z dziećmi ?
 • Czy może zdarzyć się Tobie lub osobom podróżującym z Tobą sytuacja losowa, która skróci Twój urlop?
 • Czy może się zdarzyć Tobie lub osobom podróżującym z Tobą nagła utrata pracy ?

Dla kogo ubezpieczenie kosztów rezygnacji ?

Zapoznajmy się z przypadkiem naszego Stałego Klienta, który zaplanował urlop z Biurem Podróży TRAVEL CAFFE Katowice.

Od kilku lat Pan Tomasz, rezerwuje wakacje w naszym biurze w Katowicach z dużym wyprzedzeniem, korzystając z licznych profitów za wczesną rezerwację. Dzięki temu może planować swoje wydatki i terminarz wyjazdów, a przy okazji wybrać najlepszą ofertę dla siebie i swojej rodziny. Każdego roku w okresie zimowym, podpisując umowę otrzymuje ofertę ubezpieczenia kosztów rezygnacji w opcji 100% Max. Przez 2 lata nie miał potrzeby korzystać z ubezpieczenia kosztów rezygnacji. W ostatnim roku zdarzyła się jednak nie planowana sytuacja, która miała duży wpływ na rodzinny wypoczynek. Na 3 dni przed wylotem, synek Pana Tomasza z Katowic, zachorował na ospę – chorobę zakaźną, która uniemożliwiała podróż całej rodziny na wymarzone wakacje.

Jak szybko i sprawnie odzyskać pieniądze z ubezpieczenia kosztów rezygnacji ?

W pierwszej kolejności Pan Tomasz skontaktował się z naszym Biurem Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, gdzie spokojnie wytłumaczyliśmy krok po kroku procedurę uruchomienia ubezpieczenia kosztów rezygnacji. Ze względu na duży stres, który towarzyszył całej sprawie pomogliśmy Panu Tomaszowi w przygotowaniu dokumentacji, a następnie przesłał je do Towarzystwa Ubezpieczeń Europa. Na stronie internetowej dokonał zgłoszenia, dzięki temu cała procedura przebiegła szybko i sprawnie. Błyskawiczna decyzja TU Europa o rozliczeniu polisy kosztów rezygnacji i zwrot 100% poniesionych kosztów zakupionej imprezy turystycznej, pozwoliła Panu Tomaszowi na ponowną rezerwację wakacji w innym terminie w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice. Cała rodzina, szczęśliwie i bezpiecznie po okresie rekonwalescencji synka Pana Tomasza, wyjechała na wakacje. Gdyby Pan Tomasz, nie posiadał ubezpieczenia kosztów rezygnacji, jego sytuacja była by zupełnie inna, począwszy od stresu, który towarzyszy w takich przypadkach po kwestię straty finansowej, która na 3 dni przed wyjazdem wyniosła by zapewne 95% ceny wyjazdu. Pan Tomasz wraz z rodziną, doskonale zdawał sobie sprawę, że dokonał świetnej inwestycji w ubezpieczenie kosztów rezygnacji, które właśnie w takich wypadkach pozwala na spokojny wyjazd i ochronę finansów.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji możesz zakupić osobiście w Biurze Podróży TRAVEL CAFFE Katowice, ul. Moniuszki 2 lub dzwoniąc pod nr telefonu 32 258-05-04; a także za pośrednictwem strony www.travelcaffe.pl

 

Messenger Travel Caffe