fbpx
Rodzinne WakacjeRodzinne Wakacje

FAMILIADA czyli rodzinne wakacje z Biurem Podróży TRAVEL CAFFE !

Każdy kto raz zmierzył się z wyborem na rodzinne wakacje doskonale zdaje sobie sprawę z tego co go czeka. Setki hoteli, mnóstwo zdjęć, opisów i opinii, z którymi trzeba się zmierzyć. Ten hotel za daleko od plaży, ten ma słabe opinie, a ten owszem ma aquapark, ale nie wpuszczą tam naszych szkrabów. Mimo tego, że Twoi znajomi polecali TEN hotel dla Waszej Rodziny będzie on totalną porażką… Nie daj się zwariować. Jak w tym wszystkim wybrać wakacje dla SWOJEJ RODZINY?

Uff… pomożecie? Zapytał klasyk 🙂 – z przyjemnością odpowiadamy 🙂

Czy wiesz, że Biuro Podróży TRAVEL CAFFE też Rodziną ?

Słuchamy Twoich oczekiwań, obmyślamy startegię na Twoje najlepsze wakacje,
Znamy setki hoteli osobiście, wciąż się szkolimy i sprawdzamy standardy hoteli,
Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy,
Wiemy, że wpisy na portalach opiniotwórczych nie zawsze są miarodajne, ale je szanujemy 🙂
A wszystko TO robimy bez dodatkowych kosztów,
Zarezerwuj u nas wakacje, a cały serwis otrzymasz GRATIS,
Mamy narzędzia do wyszukania dla Ciebie najlepszych rodzinnych wakacji,

To takie proste.

Rodzinne WakacjeRodzinne Wakacje

Hotele rodzinne z All Inclusive

W Biurze Podróży TRAVEL CAFFE znajdziesz sprawdzoną ofertę na beztroski rodzinny wypoczynek. Pomyśl tylko gdzie chcesz zabrać swoją Rodzinkę, policz swój budżet. Tak. Niestety wakacje kosztują, ale dzięki prostym rozwiązaniom na rodzinne wakacje niejednokrotnie możesz pojechać już bez dodatkowych kosztów. Dlatego w przypadku wakacji rodzinnych tak często decydujemy się na opcję ALL INCLUSIVE.

Dlaczego All inclusive to ulubiona forma wypoczynku Polaków?

Wyjazdy all inclusive to nie tylko forma wyżywienia, choć głównie opiera się na 3 posiłkach i napojach wliczonych w koszt pobytu w hotelu. To również forma wypoczynku. Obiekty te wyróżniają się infrastrukturą np. z basenami, oferują sporo zajęć typu aqua aerobik, siatkówka plażowa czy wieczorne programy rozrywkowe. 

To wszystko powoduje, że nasi Klienci uwielbiają tego typu formę wyjazdów ze względu na relację ceny do ilości i jakości. To po prostu się opłaca. Rozważcie rodzinne wakacje w hotelu z all inclusive. 

U dołu kilka sprawdzonych obiektów na rodzinne wakacje z wyżywieniem All Inclusive: 

Hotele rodzinne z Polskimi anmiacjami

Polskie animacje to świetnym pomysł na rodzinne wakacje. Tym bardziej dla osób z barierą językową. Dzieciaki też czują się pewniej w otoczeniu swoich rówieśników, który mówią po polsku.

Polskie animacje to też wykwalifikowane, młode osoby, które kochają zabawę z milusińskimi. Dla rodziców to też chwila spokoju i pewność, że dzieci są pod profesjonalną opieką. Wiedzą też, że świetnie się bawią spędzając aktywnie czas. Animatorzy planują każdą chwile. Gry, zabawy, zajęcia sportowe, dni tematyczne, mini disco to tylko kilka z rozrywek zapewnionych przez animatorów. 

Hotele z Polskimi animacjami są starannie wybierane pod względem infrastruktury oraz atrakcji. Obiekty na swoim terenie posiadają nowoczesne mini kluby, baseny, pokoje gier, ścianki wspinaczkowe, place zabaw, aquaparki, splash parki i wiele innych.

Priorytetem na takich wyjazdach jest energia na każdy dzień, zabawa, radość, uśmiech i lato pełne atrakcji! Takie wakacje będą niezapomniane dla całej rodziny. 

Hotele z konceptem Polskich Animacji znajdziecie poniżej: 

Najlepsze wodne szaleństwo!

Rodzinne wakacje za granicą nie mogą obyć się bez wodnego szaleństwa. To jeden z ważniejszych elementów wyjazdu zorganizowanego przez biura podróży. Duże baseny, mnóstwo zjeżdżalni, wodne place zabaw i nie tylko.

To czas, kiedy dla najmłodszych liczy się tylko zabawa. Ale nie tylko milusińscy mogą skorzystać z tych atrakcji. Dorosłe dzieci również mogą oddać się chwili dobrej zabawy.

 

Messenger Travel Caffe